Kim jesteśmy?

Eko-Rondo to firma działająca na terenie wielu wielkopolskich gmin. Z naszych usług korzysta coraz więcej mieszkańców Lubonia, Czempinia, Brodnicy, Śremu, Grodziska Wielkopolskiego, Komornik i ich okolic. Zadzwoń TERAZ i przekonaj się sam, jak sprawnie i tanio można pozbyć się zalegających odpadów!

Nie są to puste słowa, co mogą potwierdzić wszyscy którzy z nami współpracowali.

Od wielu lat wspieramy wszystkie lokalne imprezy służąc pomocą w organizacji i zapewnieniu czystości. Współpracujemy również ze szkołami, starając się propagować wśród młodzieży proekologiczne poglądy i postawy.

Eko Rondo wywóz gruzu

Wyurzenia i rozbiórki

Czym się zajmujemy?

Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, ściśle dostosowane do warunków i potrzeb mieszkańców naszego regionu. Staramy się działać jak personel eleganckiego hotelu - wszystko jest na swoim miejscu, a klient nie odczuwa obecności obsługi - mimo, iż czuwa ona stale.

Wywozimy odpady, śmieci, gruz pobudowlany i prowadzimy segregację, dbamy o nasze środowisko naturalne! Prowadzimy także profesjonalne wyburzenia na terenie całego Poznania i okolic!

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Dzięki ich uwagom udało nam się wypracować rozwiązania, które są funkcjonalne, skuteczne i w pełni ich satysfakcjonujące.